Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SKODA OKTAVIA

6 500 ЕУР

Се продава од: Privat 14 септ. 08:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Škoda
Модел
Octavia
* 2010 godina 2011 prva reg
* Registrirana do 06.2021
* 1.9 TDI
* Vo solidna sostojba
* Moze zamena so moja ili vasa doplata
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации