Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Octavia

0 МКД

Се продава од: Андреј 10 ноем. 08:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Škoda
Модел
Octavia
Колата е во одлична состојба. За повеќе информации свртете на 070/240-342 - Зоран
Андреј
Leaflet
Кон почеток