Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SKODA OCTAVIA

0 МКД

Се продава од: dejan 14 фев. 21:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Škoda
Модел
Octavia
SE PRODAVA SKODA OKTAVIA 1.9 TDI GOD.2010 BELA BOJA.REGISTRIRANA DO 28-12-2018 ,SO ZELEN KARTON ,NOVI ZIMSKI GUMI ,MNOGU EKONOMICNO VOZILO,GOLEM GEPEK,ODGOVARA ZA SEKAKVA NAMENA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации