Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Octavia

11 500 ЕУР

Се продава од: Vlado 31 јул. 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Škoda
Модел
Octavia
Skoda Oktavia Ambition, avgust 2016, vo odlicna sostojba, 110 ks, 1,6 TDI, niska potrosuvacka, odlicen semeen abtomobil..
Aluminiumski bandazi, novi gumi, plus celicni bamdazi so zimski gumi..
Cena 11500 evra, bez zameni, samo za seriozni kupuvaci.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации