Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Octavia

8 500 ЕУР

Се продава од: Bexhet Вчера 13:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 18.190 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Škoda
Модел
Octavia
Shkoda octavia 2012 -254000 km
Leaflet
Кон почеток