Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Skoda Octavia 2008 dizel

6 300 ЕУР

Се продава од: Arsim 24 септ. 21:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Škoda
Модел
Octavia
Vetura shitet, ne gjendje shum te mire! E ardhur nga zvicëra me 2019 ndersa e regjistruar me 02.03.2021. Per informata ne WhatsApp
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации