Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Skoda Octavia

6 300 ЕУР

Се продава од: Arsim 18 окт. 21:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Škoda
Модел
Octavia
Vetur e mirëmbajtur shum mirë me të gjitha serviset në VW Garage të kryera në Zvicer.

-Me Dogan të paguar

Per me teper informata në viber ose WhatsApp +41787414107

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации