Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Octavia

7 000 ЕУР

Се продава од: Mukadin dinno 27 окт. 08:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Škoda
Модел
Pick-up
carina pllatena ,dogana e paguar
Mukadin dinno
+38976302229
Кон почеток