Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Skoda Roomster 1.9 77kw

4 699 ЕУР

Се продава од: Vlatko 22 септ. 13:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Škoda
Модел
Roomster
Skoda Roomster 1.9 tdi 77kw
2007ma prva registracija
mnogu zacuvana, bel interier, servisiran pred 500km,
plateni site davacki do registracija
panoramski krov

edinstveno sto i fali e samo registracija

za povekje informacii, info na tel 072268608
Vlatko
 
072268608
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации