Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Superb - Kupena MK

8 190 ЕУР

Се продава од: Lazar 09 дек. 23:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Марка
Škoda
Модел
Superb
Skoda Superb 1.9 TDI.
Kupena vo Automakedonija.
167 000km.
Odlicna sostojba, garazirana.
Dokazan robusten motor so mala potrosuvacka.
Novi letni gumi 2020.
Par zimski gumi so bandazi.
Nov akumulator.
Bez zameni.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации