Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Superb Kupena vo MK

7 590 ЕУР

Се продава од: Lazar 22 јан. 19:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Марка
Škoda
Модел
Superb

Skoda Superb 1.9 TDI
167 000km
Odlicna sostojba, garazirana.
Dokazan robusten motor so mala potrosuvacka.
Novi letni gumi 2020.
Par zimski gumi so bandazi.
Nov akumulator.
Bez zameni.
Leaflet
Кон почеток