Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Yeti 1.2 TSI 105 ks

6 599 ЕУР

Се продава од: ivan Вчера 16:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 14.120 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV
Марка
Škoda
Модел
Yeti
Skoda Yeti 1.2 TSI 77kw/105ks
Опрема:
ABS
Airbag
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори и ретровизори
Прилагодлива Суспензија
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации
ПРОИЗВЕДЕНА: 2010
Купена од Порше Скопје
2 Оригинални клуча
Регистрирана до 04.2020 год.
Сервисирана пред 4000км
Нови гуми
Оригинална сервисна книшка со сите сервиси впишани до последен км
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба
Leaflet
Кон почеток