Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoda Yeti 1.2 TSI -11

6 199 ЕУР

Се продава од: ivan Вчера 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Škoda
Модел
Yeti
Skoda Yeti 1.2 TSI 77kw/105 ks
прва регистрација 09/2011 год
ниво на опрема - Ambition :
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD Bolero so touchscreen
Алуминиумски Бандажи оригинални 16’’
Нови гуми
Борд компјутер
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Клима Уред
Кожен Волан
Хром Пакет
резервно тркало со алат
металик боја

Дополнителни информации
Купена од Порше Скопје 09/2011 год
регистрирана цела година до 24.01.2021год.
2 Оригинални клуча
Leaflet
Кон почеток