Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OTKUP NA AVTOMOBILI

1 666 ЕУР

Се продава од: auto 13 апр. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Aixam
Модел
City
OTKUP NA AVTOMOBILI---ZA SITE ONIE KOI IM TREBAAT HITNO PARI

OTKUP NA AVTOMOBILI---
ZA SITE ONIE KOI NEMOZAT
DA GI PRODADAT SVOITE AVTOMOBILI,
A IM TREBAAT HITNO PARI .
NEKA SE JAVAT: 078/891/071
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации