Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aixam Crossline -13

0 ЕУР

Се продава од: Draga 12 ноем. 13:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Караван
Марка
Aixam
Модел
Crossline
Ginbcfdsx
Draga
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации