Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 146

Се продава од: Dance 03 дек. 02:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 146
Vo odlicna sostojna
Leaflet
Кон почеток