Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 146 benzin plin klima zamena -96

1 000 ЕУР

Се продава од: betim 09 мар. 20:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 146
Alfa Romeo 146 benzin pplin registrirana do 2017 klima maglenki halogen ksenon centralna so dalecinskko volan na podesuvanje elektrika sega servisirana samo so zabeleski na bojata od sonce 170000 pominati vtor gazda prva registracia 2002 zamena za vr6 bez ogled na sostojba ili bmw 316 318 320 od 92 do 95
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации