Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 147

1 500 ЕУР

Се продава од: Tasko 13 ноем. 18:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Купе
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 147
Пали вози.
Одлична состојба.
Leaflet
Кон почеток