Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 ЕУР

Се продава од: Vanco Денес 14:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 147
Alfa Romeo 1.9 JTD M 2006 GODINA 11 MESEC vo odlicna sostojba so 4 novi gumi redovno servisirana i ima zelen karton.
Leaflet
Кон почеток