Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark -00

Се продава од: Alfa Romeo 10 мај 14:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 147
Сите информации поврзани за колата можете да ги добиете на следниве броеви:

070 732 838
077 862 420
Alfa Romeo
077862420
Leaflet
Кон почеток