Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 147

2 450 ЕУР

2 800 ЕУР

Се продава од: Miro 23 ноем. 10:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 147
Se prodava Alfa Romeo 147 JTDm, 120ks, vo odlichna sostojba, smeneti kaishi, napraven servis.
Moze zamena za pogolemo vozilo so moja doplata
Leaflet
Кон почеток