Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 147

1 800 ЕУР

Се продава од: Kire 05 фев. 03:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 147
Kolata e vo odlicna sostojaba smeneti site filtri i ulje ima nov akumulator i plus cetiri letni gumi so aluminski bandasi registracijata i e pominata
Leaflet
Кон почеток