Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Alfa Romeo 147 JTDm 2005

2 900 ЕУР

Се продава од: Metodi 14 септ. 12:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 147
Alfa Romeo 147 JTDm 2005g 110kw
Registrirana so zelen karton vo perfektna sostojba
Za poveke informacii na 078-377-323
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации