Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 156 JTD 1.9

Се продава од: Kostadin 06 ноем. 20:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 156
Se prodava Alfa Romeo 156 JTD 1.9. Cena povolna
hitno
070-233-164
Kostadin
070233164
Leaflet
Кон почеток