Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Alfa Romeo 156 1.9JTD 150ks Q4 4x4 ZAMENA 06

3 333 ЕУР

3 850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка 14 јан. 12:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Opel Corsa 1.0 Benzin KLIMA 4L/100km UNIKA - 06 2 150 EUR
Fiat Bravo 1.9JTDm 120ks UNIKAT ZAMENA  - 08 3 750 EUR
VW Jetta 2.0 TDi 140ks 6 brzini SPORTLINE - 06 -
VW Polo 1.9 TDI-101ks HIGH LINE KLIMATRONIK -04 3 350 EUR
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 156
*НОВО*НОВО*НОВО*

Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* !!!

*ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* СО САМО 0% УЧЕСТВО ОД ЦЕЛОКУПНАТА СУМА НА ВОЗИЛОТО И МОЖНОСТ НА РАТИ ОД 12 ДО 60 МЕСЕЦИ.

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДОПЛАТА !!!

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна) - https://s14.postimg.org/9365y3u1t/LOKATION.jpg

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите или пак
на броевите 078-359-300 / 078-359-179

Се продава: ALFA ROMEO 156 1.9JTD 150KS 6BRIZNI Q4 4X4 CROSSWAGON UNIKAT !!!
Година на производство: 2006
Километража: 193.000km – FAKTURI ZA KM !!!
Цена: 3850

Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-РИКАРДО САЛОН
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-КСЕНОН ФАРОВИ

ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА САМО РЕГИСТРАЦИЈА И СЛОБОДНО ДА ВОЗИТЕ, БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТНИ ТРОШОЦИ
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Увоз на перфектни автомобили со реална километража
Индустриска бр.30
078359300 / 078359179
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
  Online
078359179 / 078359300
Leaflet
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Fiat Stilo 1.9JTD 120ks 87.000km UNIKAT - 07 2 850 EUR
Citroen C4 2.0HDI UNIKAT  6BR EXCLUSIVE  XENON -07 3 250 EUR
Audi A4 1.9 TDI 131ks XENON SIBER KLIMATRONIC -02 4 400 EUR
AUDI A3 2.0TDI 140ks 6brizni S-LINE NAVIGACIJA-06 5 450 EUR
Кон почеток