Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 156.2.4 JTDM 180ks

3 000 ЕУР

4 900 ЕУР

Се продава од: Nebojsa Вчера 12:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.420 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 156
возилото
-прв сопственик увезено од Италија
-сервисирано со фактури
-гаранција 1год.
-регистрирано 01.08.2019г. до 01.08.2019г
-зелен картон
-фабрички фул спорт пакет со исправност100%
-нови летни и зимски гуми сет.
-без забелешки на каросерија
-мотор 180к.с.безпрекорен со 20в. технологија JTDM-g 2
Nebojsa
070585286
Leaflet
Кон почеток