Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 1.9 JTD 156 -02

2 800 ЕУР

Се продава од: Trajko 24 дек. 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 156

Kolata e uvezena od slovenija registrirana na makedonski tablici no mu e istecena registracija.

Od oprema poseduva:

Kozni sedista oker boja
El stakla i retrovisori
Fabricko CD player so ozvucuvanje
15inch Aluminiumski bandazi so novi gumi
Klimatronik,Abs,Esp,Air beg
Kolata e vo odlicna sostojba so realni 250000 kilometri mozete da ja probate i vidite vo sekoe vreme.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации