Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa 156 redizajn 1.8 benzin -02

1 700 ЕУР

Се продава од: dragan 09 фев. 21:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 156
prodavam alfa 156 redizajn 1.8 benzin ful oprema 2002 godina
Leaflet
Кон почеток