Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 156 jtd 1300eur

1 300 ЕУР

Се продава од: Jovan 22 мај 23:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Струга
Стил на каросерија
Караван
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 156
REDOVNO SERVISIRANA
NOVA PREDNICA
SMENAT REBRASTI ,LAMELA I POTISNA
NOVI LAGERI NA MOTOR.

Leaflet
Кон почеток