Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Alfa Romeo 159 2.4 jtd -08 full oprema 210ks

3 200 ЕУР

Се продава од: Osmani Вчера 14:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 159
Alfa romeo 159 2.4 jtd 2008 full oprema
Avtomatik. 210 ks.
Километри: 180000
Kozhni sedishta
Donesena od Svajcaria
Teknicki cakom pakon

3200€

Bez zameni samo u kesh
Kontaktirajte na ovaj broj
Mob. O71 270 120. Kiki
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации