Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ALFA ROMEO 159 VO ODLICNA SOSTOJBA

2 900 ЕУР

3 500 ЕУР

Се продава од: Emil 30 ноем. 16:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Караван
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 159
Se prodava ALFA ROMEO 159 vo odlicna vozna sostojba. Informacii na tel 072220008
Emil
 
072220008
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации