Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 147 1.9 jtd

1 850 ЕУР

Се продава од: Ersan 03 дек. 02:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 3.960 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 159
Se prodava alfa romeo 147 1.9 jtd 2001 god registrirana do septemvri 2020 so zelen karton za cela godina prednica smeneta pred edna godina
Кон почеток