Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 159 1.9 jtdm

4 500 ЕУР

Се продава од: toni 17 јун. 23:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 159

Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 120ps reg do 02.2020 so zelen karton Kompleten servis + potisna lamela nova 4 novi gumi 225 45 r17 CONTINENTAL so 1 godina garancia, abs,asr,dvd,xenon,navigaci,dvozonskaKlima,crvena Koza,zatemnetiStakla 2 kluca.070520149
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации