Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ALFA ROMEO 159 1.9 JTD 6 BRZINI 06 KAKO NOVO FULL

3 999 ЕУР

Се продава од: ALFA 19 јан. 10:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 159
ALFA.ROMEO.159.1.9.JTD.150.KS.6.BRZINI.2006.GOD

KLIMA

CD.RADIO

HALOGENI

ELEKTRIKA

CENTRALNO

NASLONJACA

ABS.ESP.AIRBAG

BORD.KOMPJUTER

2.ORGINALNI.KLUCEVI

16.ALU.BANDAZI

4.NOVI.GUMI

REG.11.2020

KAKO.NOVO

FULL
Leaflet
Кон почеток