Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 159 -06 so full oprema

4 599 ЕУР

Се продава од: Sinisha 12 ноем. 09:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 159
Se prodava alfa romeo 159 2006g so full oprema 120kw/150ks registrirana do 7/2019
Voziloto e vo odlichna sostojba maksimalno zachuvano kako nadvoreshno taka vnatreshno stegnata solidni gumi od oprema poseduva klima dvozonski klimatronik komandi na volan board kompjuter centralno zakluchuvanje abs esp airbag el.na retrovizori el.na site 4 prozori i sve funkcionira beaprekorno.
Sinisha
070206748
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации