Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 159

3 500 ЕУР

Се продава од: Apokumus 24 ноем. 02:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Стил на каросерија
Седан
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 159
Fully functional and leather seats
Apokumus
078767621
Leaflet
Кон почеток