Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ALFA ROMEO 159 1.9 JTDm -07 AVTO ALEX VELES

3 980 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AVTO ALEX 20 јан. 09:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

31 Огласи во продавницата

CITROEN C5 - 2.0 HDI -06 AVTO ALEX VELES 2 980 ЕУР
FIAT BRAVO 1,9 120 KS -08 ODLICEN AVTO ALEX 3 700 ЕУР
OPEL CORSA 1,2 12V -03 ODLICNA AVTO ALEX 2 380 ЕУР
VW POLO 1.4 16V -02  NOVO  AVTO ALEX 2 480 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Караван
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 159
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRANA REALNI KM SO SERVISNA KNISHKA

OD OPREMA POSEDUVA :
- 2 ZONSKI KLIMATRONIK
-ELEKTRONIKA NA PROZORI X4
-TEMPOMAT
-ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI (OTVARNJE I ZATVARANJE)
-6 BRZINI
-LADILNIK VO PREGRADA
-PREDNI I ZADNI PARKING SENZORI
-ASR/VDC SISTEM ZA PROLIZGUVANJE
-CD RADIO + FABRICKO STEREO OZVUCUVANJE
-ALUMINIUMSKI FELNI
-STAR / STOP
-PODESUVANJE NA VOLAN PO VISINA I DOLZINA
-SENZOR ZA DOZD
-KOMANDI NA VOLAN
-BOAR KOMPJUTER
-6 X AIRBAGS
-CENTRALNO SO DALECINSKO

* MOZNOST ZA AVTOMOBILSKI KREDIT NA LICE MESTO *

SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA
Vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038941774435 ALEX
https://www.facebook.com/avto.alex.39
www.avtoalex.mk
info: Tose
070/354/113
078/550 / 642

AVTO ALEX
Добредојдовте, Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет. На Плац имаме повеке од 40 возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет. Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила.
Visit our store page
SKOPSKI PAT BB, VELES Show on the map
070354113
https://www.avtoalex.mk
AVTO ALEX
070354113
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

31 Огласи во продавницата
CITROEN C5 - 2.0 HDI -06 AVTO ALEX VELES 2 980 ЕУР
FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET -08 AVTO ALEX VELES 3 280 ЕУР
TOYOTA COROLLA 1,4 D4D 90KS -05 ODLICNA AVTO ALEX 3 580 ЕУР
OPEL CORSA 1.3 CDTi PERFEKTNA  AVTO ALEX - VELES 4 380 ЕУР
Кон почеток