Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ALFA ROMEO 159 JTDm -07 A.C. AVTO ALEX

3 980 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: A.C. AVTO ALEX 01 мар. 08:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A.C. AVTO ALEX

A.C. AVTO ALEX

13 Огласи во продавницата

TOYOTA YARIS -08 1.3 VVTi PERFEKTNA A.C. AVTO ALEX 4 180 ЕУР
PEUGEOT PARTNER PANORAMA -09 1.6 HDI A.C. AVTO ALEX 5 380 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI -06 ODLICEN A.C. AVTO ALEX 3 600 ЕУР
HYUNDAI I 20 1.4 CRDi -10 PERFEKTEN A.C. AVTO ALEX 4 680 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Велес
Стил на каросерија
Караван
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 159
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRANA REALNI KM SO SERVISNA KNISHKA

OD OPREMA POSEDUVA :

- 2 ZONSKI KLIMATRONIK
- ELEKTRONIKA NA PROZORI X4
- TEMPOMAT
- SPEED LIMITER
- ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI (OTVARNJE I ZATVARANJE)
- 6 BRZINI
- LADILNIK VO PREGRADA
- PREDNI I ZADNI PARKING SENZORI
- ASR/VDC SISTEM ZA PROLIZGUVANJE
- CD RADIO + FABRICKO STEREO OZVUCUVANJE
- ALUMINIUMSKI FELNI
- STAR / STOP
- PODESUVANJE NA VOLAN PO VISINA I DOLZINA
- SENZOR ZA DOZD
- KOMANDI NA VOLAN
- BOAR KOMPJUTER
- 6 X AIRBAGS
- MAGLENKI
- CENTRALNO SO DALECINSKO

SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA

Vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038941774435 ALEX

info: Tose
070/354/113
078/550 / 642
A.C. AVTO ALEX
Добредојдовте, A.C. Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет. На Плац имаме повеќе возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет. Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила.
Посетете ја нашата продавница
SKOPSKI PAT BB, VELES Прикажи на мапата
070354113
http://acavtoalex.mk/
A.C. AVTO ALEX
070354113
Leaflet
A.C. AVTO ALEX

A.C. AVTO ALEX

13 Огласи во продавницата
KIA CEED FACELIFT -10 1.6 CRDi A.C. AVTO ALEX 5 580 ЕУР
TOYOTA YARIS -08 1.3 VVTi PERFEKTNA A.C. AVTO ALEX 4 180 ЕУР
TOYOTA AURIS - 1.4 D4D - 2009 - PERFEKTNA - A.C. AVTO ALEX 5 580 ЕУР
CITROEN C5 2.0 HDI -06 PERFEKTEN A.C. AVTO ALEX 2 980 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации