Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 164 klima -94 zamena moze na rati

0 ЕУР

Се продава од: Дејан 20 окт. 17:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 164
Алфата е со фул опрема и тоа:
-Грејачи на седишта
-Седишта со електрично подесување во сите насоки
-Електрични прозорци на сите 4 врати
-Електрично подесување на ретровизорите
-Електрично подесување на фаровите
-Централно заклучување
-Аларм
-Приклучок на лаптоп за дијагноза на дефект
-Metalic боја(сива)со иста боја на ретровизори и браници
-Климa
-ABS и дискови на сите 4 тркала
-Радио
-Алуминиумски бандаши
-CONTINENTAL гуми 195-65-15(kako нови)
-Maгленки
-ПП апарат и прва помош
-Потпирач за рака(напред и назад)
-Серво волан(подеслив во висина и длабочина)
-2000cc 106KW
-Поминато 233000км(одлична состојба)
-Истата не е од увоз(купена е од МКД)

Можна е замена(moze zamena) за:
-Aвтомобил (со ваша доплата или глава за глава)
-Cкутер над 50cc (исклучиво со ваша доплата) - дајте понуда.
-Купување на автомобилот на рати - rati,со нотарски договор,со 500е. учество + 12 рати со сума по договор.

P.S. За плаќање во кеш,следува екстра цена!!!
Дејан
070535-676
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации