Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 166

0 МКД

Се продава од: Toni 25 јан. 22:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 166
Za delovi cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток