Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo Giulietta -10

6 300 ЕУР

Се продава од: Zvonko.kuzmanovski 05 окт. 10:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Alfa Romeo
Модел
Giulietta
Se prodava Alfa Romeo-giulietta 1.4 kubika 120 konja vo mnogu dobra dostojba.Kupena od Automobile SK.Redovno servisirana ,so servisna kniska.Registrirana do 7.2021 godina.Napraven redoven servis.Sega imam smeneto lamela i potisna ploča so drug lager ,kako i nov akumulator.Voziloto e so dva para novi gumi- zimski i letnji.Voziloto ima bogata oprema. Kontakt 075 442 763
Zvonko.kuzmanovski
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации