Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ALFA ROME GIULIETTA 2.0JTD -13

8 777 ЕУР

Се продава од: Igor 23 фев. 19:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Alfa Romeo
Модел
Giulietta
Avyomobilot e donesen od CH 🇨🇭🇨🇭
100% realni kilometri
Dva orginalni klucevi
Dva para aluminiumski bandazi so NOVI ZIMNI I LETNI GUMI
SO PLATENI DAVACKI 
BEZ ZAMENA
077 725 333
Leaflet
Кон почеток