Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ALFA ROMEO GIULIETTA -13 2.0JTD 170KS

8 300 ЕУР

Се продава од: igor 26 јан. 10:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Alfa Romeo
Модел
Giulietta
Avtomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
100%realni km
Dva para gumi i bandazi
So plateni davacki
Bez zameni!!!
077 725 333
Leaflet
Кон почеток