Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Alfa Romeo Giulietta 2012 od Ch

8 890 ЕУР

Се продава од: Igor 25 ноем. 20:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Alfa Romeo
Модел
Giulietta
avtomobilot e donesen od ch🇨🇭🇨🇭
100%realni kilometri so servisni dokumenti
dva para novi gumi i aluminiumski bandazi
bi-xenon dynamik led svetla
navi
tempomat
i.t.n
so plateni davacki
--------------------------------------full oprema--------------------------
kako vov


Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации