Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Alfa Romeo MiTo 1.4 turbo edna vo MK 2012 MT Auto

4 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Mini Cooper One 1.6 9ks 175.000km nov 2006 MT Auto 4 200 ЕУР
Seat Leon 1.6tdi fr paket facelift 2012 MT Auto 6 800 ЕУР
Fiat Grande Punto 1.2 70ks 131000km 2009 MT Auto 3 600 ЕУР
Chevrolet Captiva 2.0 vcdi 150ks koza 4x4 2009 MT Auto 6 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Купе
Марка
Alfa Romeo
Модел
MiTo
alfa mito 1.4 turbo benzin-plin 120 ks edna vo mk ! ! ! 2012 god
**** 171000 km *****
- napomena: 100% garancija za km

- fabricki atestiran lpg - plin vo rezervna guma
- alu bandazi so novi gumi
- led stopovi led farovi
- klimatronik dvozonski (ladi perfektno)
- hrom elementi
- kozen servo volan so podesuvane
- radio so komandi na volan
- aux, telefon, bluetooth parrot
- usb port mp3
- windows mobile priklucok
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- 4 el retrovizori
- el na retrovizori
- nasloni za race
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno
- servisna kniska i fakturi od servisi
- 100 % realni km moze proverka
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** perfekten motor stegnato podvozje

-- uvezena od italy ....plateno se do registracija

-- bez zameni ---

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
_______________________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz A170 CDI 95ks facelift 2004 MT Auto 2 800 ЕУР
Bmw 120D 163ks perfektno 2005 MT Auto 4 800 ЕУР
Peugeot 308 1.6 HDI 90ks 155.000km nova 2010 MT Auto 4 999 ЕУР
VW Polo 1.4tdi 70ks 156.000km novo 2008 MT Auto 4 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации