Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi 80 B4 1.9TDI -93

1 200 ЕУР

Се продава од: Bojan 14 фев. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
80
1.9 TDI 90ks
Krov na otvaranje elektrika
Kuka
Smeneto kais i ulje
Redoven servis
Кон почеток