Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

AUDI A2 1.4 TDI 90 ks -05

2 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 12 мар. 07:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
Zaeden lev stop za BMW 530 d i Mercedes E klasa 0 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 140ks -05 5 500 ЕУР
SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks. 2006 God 4 300 ЕУР
MERCEDES Ml 270 CDI 170 ks 2005 god. 6 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A2
AUDI A2 1.4 TDI 90 ks 2005 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FIAT GRANDE PUNTO 1.3multijet 55kw.2007 god 3 200 ЕУР
MERCEDES E 350 CDI 231ks. 2009 god 12 999 ЕУР
SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks 2006 God 3 999 ЕУР
AUDI A6 2.0 TDI 140 ks 2005 god 5 999 ЕУР
Кон почеток