Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS.SPORT LINE MODEL

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 12:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
OZVUCENJE ZA DOMA SO MIKSETA I MIKROFON 0 EUR
TOYOTA YARIS 1.4 D4D DIZEL MOTOR NA LANCE 0 EUR
FIAT SEDICI 1.9 M-JET 88KW.6-BRZINI 4X4 TERENEC 0 EUR
OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 6-BRZINI ELEGANCE OPREMA 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A2

-VW GOLF 5 1.9 TDI FUL OPREMA-
--SPORT LINE MODEL---
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-KLIMATRONIK
-ALARM
-BORD KOMPJUTER
-TENPOMAT
-SERVO
-KOZEN VOLAN
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA SITE PROZORI
- NOVI GUMI
- METALIK PRVA BOJA
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA CARINETA PLATENO SE DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 KOZA EKSKLUZIV MODEL 0 EUR
BMW E-90 320D 6-BRZINI DINAMIK OPREMA 163KS.MOTOR. 0 EUR
MERCEDES-BENZ C 320 CDI AMG AVTOMATIK F1 AVANGARD 0 EUR
PEUGEOT 206 1.4 HDI 50KW.ELEGANCE OPREMA 0 EUR
Кон почеток