Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A2 dizel 1.4 tdi -04

4 300 ЕУР

Се продава од: Pavlence 23 септ. 19:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Audi
Модел
A2
A2 dizel 1.4 tdi socuvano kako novo vozilo.s.line model.kolata poseduva ful oprema.17.bandazi so novi michelin gumi.kolata e kupena od swiss.
Pavlence
070353919
Leaflet
Кон почеток