Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 Hitno

5 900 ЕУР

Се продава од: Tiron 29 дек. 17:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A3
Se prodava Audi A3 1.6 bennzin 2010 godina so 134.000 realni kilometri, kolata e vo mnogu dobra sostojba so 4 novi MS gumi, napraen e golem i mal servis moze proverka koga sakate ekstra cena za Cash.
Leaflet
Кон почеток